Dům Hamry

Tento azylový dům poskytuje od roku 2008 sociální službu těhotným ženám a maminkám. Především jsme potěšeni, že se na nás obracíte Vy, kdo naši podporu potřebujete. Neváhejte a dejte nám vědět o své tísni, vždyť jsme tu pro Vás.

Vítáme také ty, kdo nás chcete různým způsobem podpořit a předem Vám děkujeme, že v naší činnosti nejsme sami.

Také vás, kolegyně a kolegové, chceme povzbudit k tomu, abyste na těchto stránkách hledali a nacházeli informace, které potřebujete ke své činnosti. Věříme, že každý z Vás na těchto stránkách nalezne to, co potřebuje.

 

Budete-li chtít využít naší podpory, těšíme se na spolupráci.

Hamry 107, 539 01 Hlinsko

Mgr. Pavla Glogarová, DiS. – vedoucí domu
tel.: 733 125 261
také prostřednictvím WhatsApp
e-mail: glogarova@dlanzivotu.cz


Bc. Marie Danielová, DiS. – sociální pracovnice
tel.: 469 311 021, mob.: 739 302 619
také prostřednictvím WhatsApp
e-mail: ad@dlanzivotu.cz

Jana Málková – administrativní a P. R. pracovnice
mobil: 731 656 525
e-mail: malkova@dlanzivotu.cz

Nepřetržitý provoz
tel.: 739 302 619


Azylový dům pro těhotné matky v tísni

Posláním Azylového domu pro těhotné matky v tísni je podpora těhotných žen a matek v překonávání jejich nepříznivé situace prostřednictvím nabídky ubytování, poradenství a zázemí. Tato podpora směřuje k samostatnosti a účasti matky na běžném životě. Azylový dům se nachází v Hamrech u Hlinska.

Informace o donátorech projektu naleznete zde.

podrobnější informace pro zájemkyně

Rekreační ubytování

Nabízíme Vám dovolenou s dobrým pocitem, při které pomůžete sobě načerpat novou sílu a odpočinout si v krásné přírodě a pomůžete i nám. Ubytování se nachází v boční části našeho domu v Hamrech u Hlinska se samostatným vchodem. Lokalita je v chráněné krajinné oblasti, dům je umístěn na okraji malé obce, kolem jsou lesy a krásná příroda.

 

Ubytování Hamry

Zapůjčení sálu

V azylovém domě nabízíme zařízené prostory k zapůjčení. Jedná se o velký sál (kapacita cca 50 lidí k sezení) s vybavenou kuchyní včetně elektrospotřebičů (myčka nádobí), vlastním sociálním zařízením, ústředním vytápěním i krbovými kamny a zajištěním úklidových a dalších služeb, wifi.

Podrobné informace

Obchůdek Na jevišti

Nabízíme použité, ale zároveň moderní a zachovalé oblečení, obuv, výbavičky a potřeby pro miminko a další zboží. Dále nabízíme i originální nové ručně šité tašky a příležitostně i jiné výrobky.

Azylovému domu můžete výše uvedené věci také nabídnout. Darováním věcí bere dárce na vědomí, že je azylový dům využije pro děti a maminky v tísni nebo je prodá dalším zájemcům. Výnos z prodeje je vždy určen na provoz azylového domu.

více o obchůdku

Knihovna

Veřejnosti i klientkám je v sále azylového domu k dispozici knihovna, kde je možné si zapůjčit různé knihy. Nabízíme například odbornou literaturu, naučnou, učebnice, beletrie, dětské knihy a další.

Zapůjčení knih je zdarma.

Doba, na kterou může být kniha zapůjčena, je určena po domluvě.

Knihovna je otevřena od pondělí do pátku vždy od 10 do 16 hod.

Kontakt:
Jana Málková – administrativní a P. R. pracovnice
mobil: 731 656 525, e-mail: malkova@dlanzivotu.cz